classic black

classic black

Záruční doba24 měsíců
Dostupnost Nedostupné
DopravaZDARMA
6 990 Kč
5 776.54 Kč bez DPH

Vyberte barvu:
classic black
classic black
classic black
classic black
classic black

Popis produktu

marvin vol. 2 - alu black je unikátní kousek z dílny marvin smoke ušitý na míru přesně pro Vás.

Nové materiály, stejná kvalita.

Hlavním cílem u vývoje ALU bylo snížení hmotnosti produktu, zvýšení atraktivity a implementace nových technologií zlepšujících tepelnou vodivost. Pro zachování stejné kvality při použití nových materiálů jsme se s vývojáři soustředili na to, abychom všechny fuknční prvky přizpůsobili jinému materiálu.

marvin vol. 2 ALU black je elegantnější alternativou luxusní nerezové verze marvin vol. 2 SST, která Vám nabídne stejnou funkčnost s ještě lepšími vlastnostmi, kterými budete určitě příjemně překvapeni.

Předností hliníkové varianty je její hmotnost, kterou jistě oceníte nejen v provozu Vašeho podniku, ale i v pohodlí domova. Další výjimečností je oslňující vzhled černé barvy a možnost kombinace se dřevem. Tuto novou variaci si snadno zamilujete.

Zachovali jsme modulárnost a kompatibilitu s jakýmkoliv typem korunky. Tělo marvin vol. 2 se skládá ze čtyř totožných šroubovatelných dílů. Lépe se o něj pečuje a navíc si jej můžete zkrátit či prodloužit dle Vašich představ.

Zvětšené srdce dýmky zdobí nový univerzální port na hadici se zábrusem. S naší originální hadicí tedy nebudete muset používat žádné další těsnění. Také do něj ale můžete připojit jakoukoliv Vaši oblíbenou hadici.

Zvýšením průměru hrdla vázy jsme dosáhli ještě lepšího designu, pohodlnějšího čištění českého křišťálu a navíc pro Vás bude nyní míchání koktejlů do vázy ještě snadnější.

Parametry

Výška 71 cm
Průměr základny vázy 20 cm
Ručně foukané české sklo
Potravinářský silikon
Balení obsahuje:
Balení obsahuje:

  • ALU tělo marvin vol. 2,
  • vázu,
  • tácek,
  • LED světlo s ovladačem,
  • kleště,
  • kompletní hadici.

Pro pokračování musíte být starší 18 let

V případě, že nejste, opusťte prosím tyto stránky.


Jsem starší 18 let